O nas

Firma SunSol oferuje globalną usługę instalacji uniwersalnego źródła ciepła jakimi są pompy ciepła w Twoim domu lub w Twojej firmie. Pozwól, że nasz wykwalifikowany zespół przygotuje indywidualną analizę zapotrzebowania cieplnego, skrojoną na miarę potrzeb ofertę oraz zajmie się poszczególnymi etapami realizacji. Kompleksowa usługa pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Pracujemy na najwyższej jakości sprawdzonych komponentach, dostarczonych przez renomowaną firmę Daikin, więc będziesz mógł spać spokojnie, resztą zajmiemy się my. Umów się na rozmowę i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Pompy ciepła to nasza specjalność

Na temat pomp ciepła i korzyści płynących z ich instalacji moglibyśmy rozprawiać godzinami, mamy świadomość, że nie każdy ma czas na zapoznanie się z szeroką ofertą branży, pozwól, że przygotujemy rozwiązanie dedykowane dla Ciebie na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia w instalacji pomp ciepła.

Pompy ciepła i fotowoltaika z SunSol

SunSol już od 2013 roku dba o dostarczanie najlepszych rozwiązań instalacji fotowoltaicznych, a od roku 2017 wprowadziliśmy do oferty również pompy ciepła. Powietrzne pompy ciepła typu powietrze-woda są idealnym systemem do niskoenergetycznego ogrzewania Twojego budynku, a także do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Dzięki wykorzystaniu wysokich technologii, zapewniają komfort cieplny w budynku nawet przy niskich temperaturach zewnętrznych.